arvenica panoramike
kompleksi arvenica
arvenica bar

Kompleksi Turistik Arvenica

Destinacioni ideal familjar për pushime të mrekullueshme

arvenica

Reth Nesh

Kompleksi Turistik Arvenica ndodhet në aksin rrugor Vlorë-Radhimë pranë detit të mrekullueshëm Jon. Ne jemi një biznes familjar me përvojë shumëvjecare ku mund të kaloni pushimet e verës në një vënd të qetë dhe familjar.

Dhomat tona janë të pajisura me të gjitha kushtet dhe cmime të arsyeshme. Te Kompleksi Arvenica ju mund të gjëni një pamje spektakolare dhe relaksuese.

pamja kompleksi arvenica
obori arvenica
bari kompleksi arvenica

Qetësi dhe Siguri

Aroma dhe freskia e detit është gjëja e parë që të zgjon në mëngjes dhe të shoqëron gjatë gjithë ditës përfshirë këtu një kafe ose një pije freskuese.

Në ditët o sotme qetësia siguria janë gjërat më kryesore për të pushuar sa më të qetë. Mirësetëvini në kompleksin tonë, kenaqësia tuaj detyrimi jonë.

parking

Parking

Parking i garantuar dhe i sigurtë në kompleksin tonë.

wifi

Wifi Falas

Me WiFi të fuqishëm dhe të shpejtë në një linjë 24-orë pa ndërprerë.

cadra

Shezllona Falas

Brënda paketës tonë keni falas edhe shezllona komodë dhe relaksues.

lodra

Kënd Lojërash

Kënd lojërash, ku fëmijët mund të lozin qetësisht.

Xhiro turistike në Karaburun-Sazan

Kompleksi Turistik Arvenica ofron xhiro turistike drejt gadishullit të Karaburunit dhe ishullit të Sazanit. Ju mund të shijoni pamjet spektakolare, plazhet magjepsëse dhe të virgjëra të pa eksploruara më parë edhe shpellën e Haxhi Alisë. Është shpella më e madhe e bregdetit shqiptar, me një lartësi në hyrje 60 metra mbi nivelin e detit.

Për rezervimet dhe më shumë informacione kontaktoni numrin:

Dhomat Tona

Dhomat tek Kompleksi Turistik Arvenica, ofrojnë një pamje panoramike nga deti dhe parkim të garantuar. Janë dhoma të mëdha dhe moderne për tu siguruar klienteve tanë, pushime të qeta dhe të rehatshme.

dhoma1
dhoma2
dhoma3

Dhomat tona janë të pajisuara me të ghitha kushtet.

  • Ajër të kondicionuar
  • Ballkon
  • Frigorifer
  • Televizor
  • Banjë dhe dush
  • Kuzhinë

Kontakto

Celulari

+355 696811039

Adresa

Vlorë-Radhimë